CP0010R2200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R2200JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0010R2200JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.22 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP0010R2200JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP0010R2200JB14 specifikacijos
Dalies numeris CP0010R2200JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.22 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6594 pcs Duomenų lapas CP0010R2200JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Atsparumas 220 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP0010R2 0JB14
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 220 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound