CP00104R700KB31
Dale / VishayDale / Vishay
CP00104R700KB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00104R700KB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP00104R700KB31.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP00104R700KB31 specifikacijos
Dalies numeris CP00104R700KB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 56877 pcs Duomenų lapas CP00104R700KB31.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CP00104R700KB143
CP00104R700KB143
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL
Sandelyje: 8543 pcs
parsisiųsti: CP00104R700KB143.pdf
RFQ
CP00104R700JE31
CP00104R700JE31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 4.7 OHM 10W 5% AXIAL
Sandelyje: 79029 pcs
parsisiųsti: CP00104R700JE31.pdf
RFQ
CP00104R700KB313
CP00104R700KB313