CP001030R00KB14C02
Dale / VishayDale / Vishay
CP001030R00KB14C02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP001030R00KB14C02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 30 OHM 10W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP001030R00KB14C02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP001030R00KB14C02 specifikacijos
Dalies numeris CP001030R00KB14C02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 30 OHM 10W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8403 pcs Duomenų lapas CP001030R00KB14C02.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Atsparumas 30 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound