CP00053R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00053R200KB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00053R200KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.2 OHM 5W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP00053R200KB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CP00053R200KB14 specifikacijos
Dalies numeris CP00053R200KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.2 OHM 5W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13706 pcs Duomenų lapas CP00053R200KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Atsparumas 3.2 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP00053R 0KB14
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.2 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound