CP000511K50JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP000511K50JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP000511K50JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 11.5K OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP000511K50JB14.pdf
  • Pranešimas
CP000511K50JB14 specifikacijos
Dalies numeris CP000511K50JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 11.5K OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17240 pcs Duomenų lapas CP000511K50JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Atsparumas 11.5 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film