CP0003R3000JB313
Dale / VishayDale / Vishay
CP0003R3000JB313 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0003R3000JB313
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP0003R3000JB313.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CP0003R3000JB313 specifikacijos
Dalies numeris CP0003R3000JB313 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.3 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 91145 pcs Duomenų lapas CP0003R3000JB313.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CP Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound