CP00034R700KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00034R700KB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00034R700KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 3W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP00034R700KB14.pdf
  • Pranešimas
CP00034R700KB14 specifikacijos
Dalies numeris CP00034R700KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.7 OHM 3W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15896 pcs Duomenų lapas CP00034R700KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CP Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound