CP0002R3000JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CP0002R3000JB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0002R3000JB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP0002R3000JB31.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CP0002R3000JB31 specifikacijos
Dalies numeris CP0002R3000JB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.3 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 62526 pcs Duomenų lapas CP0002R3000JB31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Serija CP Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound