CP00022R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00022R200KB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00022R200KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP00022R200KB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP00022R200KB14 specifikacijos
Dalies numeris CP00022R200KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13501 pcs Duomenų lapas CP00022R200KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Serija CP Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP00022R 0KB14
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound