CMF701R0000FLEA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF701R0000FLEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1 OHM 1.75W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF701R0000FLEA.pdf
  • Pranešimas
CMF701R0000FLEA specifikacijos
Dalies numeris CMF701R0000FLEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1 OHM 1.75W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71461 pcs Duomenų lapas CMF701R0000FLEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 1.75W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film