CMF701K2000FKEB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF701K2000FKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.2K OHM 1.75W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF701K2000FKEB.pdf
  • Pranešimas
CMF701K2000FKEB specifikacijos
Dalies numeris CMF701K2000FKEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.2K OHM 1.75W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123506 pcs Duomenų lapas CMF701K2000FKEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 1.2 kOhms
Galia (vatais) 1.75W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film