CMF70180R00FNBF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF70180R00FNBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 180 OHM 1.75W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF70180R00FNBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF70180R00FNBF specifikacijos
Dalies numeris CMF70180R00FNBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 180 OHM 1.75W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 128944 pcs Duomenų lapas CMF70180R00FNBF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 180 Ohms
Galia (vatais) 1.75W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 Ohms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film