CMF7010M000FLEK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF7010M000FLEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10M OHM 1.75W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF7010M000FLEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF7010M000FLEK specifikacijos
Dalies numeris CMF7010M000FLEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10M OHM 1.75W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55274 pcs Duomenų lapas CMF7010M000FLEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 10 MOhms
Galia (vatais) 1.75W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 MOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film