CMF657K1500FLEK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF657K1500FLEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 7.15K OHM 1.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF657K1500FLEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF657K1500FLEK specifikacijos
Dalies numeris CMF657K1500FLEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 7.15K OHM 1.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70997 pcs Duomenų lapas CMF657K1500FLEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 7.15 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.15 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film