CMF65375K00BEEK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF65375K00BEEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 375K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF65375K00BEEK.pdf
  • Pranešimas
CMF65375K00BEEK specifikacijos
Dalies numeris CMF65375K00BEEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 375K OHM 1.5W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94077 pcs Duomenų lapas CMF65375K00BEEK.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 375 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 375 kOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film