CMF652M4900FEEA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF652M4900FEEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.49M OHM 1.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF652M4900FEEA.pdf
  • Pranešimas
CMF652M4900FEEA specifikacijos
Dalies numeris CMF652M4900FEEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.49M OHM 1.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86582 pcs Duomenų lapas CMF652M4900FEEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 2.49 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.49 MOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film