CMF652M2000JNEK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF652M2000JNEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2M OHM 1.5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CMF652M2000JNEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF652M2000JNEK specifikacijos
Dalies numeris CMF652M2000JNEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2M OHM 1.5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59202 pcs Duomenų lapas CMF652M2000JNEK.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 2.2 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 MOhms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film