CMF651M2000DHR6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF651M2000DHR6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.2M OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: CMF651M2000DHR6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF651M2000DHR6 specifikacijos
Dalies numeris CMF651M2000DHR6 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.2M OHM 1.5W 0.5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 77707 pcs Duomenų lapas CMF651M2000DHR6.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 1.2 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 MOhms ±0.5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film