CMF65150R00FKBF11
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF65150R00FKBF11
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 150 OHM 1.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF65150R00FKBF11.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF65150R00FKBF11 specifikacijos
Dalies numeris CMF65150R00FKBF11 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 150 OHM 1.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 164805 pcs Duomenų lapas CMF65150R00FKBF11.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 150 Ohms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF65150R00FKR6
CMF65150R00FKR6
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 150 OHM 1.5W 1% AXIAL
Sandelyje: 241527 pcs
parsisiųsti: CMF65150R00FKR6.pdf
RFQ
CMF65150R00FKEA11
CMF65150R00FKEA11
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 203244 pcs
parsisiųsti: CMF65150R00FKEA11.pdf
RFQ
CMF65150R00FKBF
CMF65150R00FKBF