CMF60R50000FLEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60R50000FLEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF60R50000FLEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF60R50000FLEK.pdf
  • Pranešimas
CMF60R50000FLEK specifikacijos
Dalies numeris CMF60R50000FLEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137713 pcs Duomenų lapas CMF60R50000FLEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film