CMF609K0010BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF609K0010BEEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF609K0010BEEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 9.001K OHM 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF609K0010BEEB.pdf
  • Pranešimas
CMF609K0010BEEB specifikacijos
Dalies numeris CMF609K0010BEEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 9.001K OHM 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129876 pcs Duomenų lapas CMF609K0010BEEB.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 9.001 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.001 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film