CMF606K3220FEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF606K3220FEEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF606K3220FEEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 6.322K OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF606K3220FEEK.pdf
  • Pranešimas
CMF606K3220FEEK specifikacijos
Dalies numeris CMF606K3220FEEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 6.322K OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181202 pcs Duomenų lapas CMF606K3220FEEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 6.322 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.322 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film