CMF605K3000BER6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF605K3000BER6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF605K3000BER6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 5.3K OHM 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF605K3000BER6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF605K3000BER6 specifikacijos
Dalies numeris CMF605K3000BER6 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 5.3K OHM 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 147872 pcs Duomenų lapas CMF605K3000BER6.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 5.3 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.3 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF605K3000BEEB70
CMF605K3000BEEB70
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 5.3K OHM 1W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 115176 pcs
parsisiųsti: CMF605K3000BEEB70.pdf
RFQ
CMF605K3000BER670
CMF605K3000BER670
Gamintojai: Dale / Vishay