CMF603R0000FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF603R0000FLEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF603R0000FLEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF603R0000FLEB.pdf
  • Pranešimas
CMF603R0000FLEB specifikacijos
Dalies numeris CMF603R0000FLEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144159 pcs Duomenų lapas CMF603R0000FLEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 3 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film