CMF602R7000FLEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF602R7000FLEB70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF602R7000FLEB70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.7 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF602R7000FLEB70.pdf
  • Pranešimas
CMF602R7000FLEB70 specifikacijos
Dalies numeris CMF602R7000FLEB70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.7 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131863 pcs Duomenų lapas CMF602R7000FLEB70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF602R7000FLEA70
CMF602R7000FLEA70
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 2.7 OHM 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 123504 pcs
parsisiųsti: CMF602R7000FLEA70.pdf
RFQ
CMF602R7000FKEA
CMF602R7000FKEA
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 167034 pcs
parsisiųsti: CMF602R7000FKEA.pdf
RFQ
CMF602R7000FLEB
CMF602R7000FLEB