CMF6026R400FLEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6026R400FLEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6026R400FLEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 26.4 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6026R400FLEK.pdf
  • Pranešimas
CMF6026R400FLEK specifikacijos
Dalies numeris CMF6026R400FLEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 26.4 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 634655 pcs Duomenų lapas CMF6026R400FLEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 26.4 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 26.4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film