CMF601K2000FKEK64
Dale / VishayDale / Vishay
CMF601K2000FKEK64 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF601K2000FKEK64
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.2K OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF601K2000FKEK64.pdf
  • Pranešimas
CMF601K2000FKEK64 specifikacijos
Dalies numeris CMF601K2000FKEK64 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.2K OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265821 pcs Duomenų lapas CMF601K2000FKEK64.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 1.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF601K2000BEBF
CMF601K2000BEBF
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 1.2K OHM 1W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 82373 pcs
parsisiųsti: CMF601K2000BEBF.pdf
RFQ
CMF601K2000FKEB
CMF601K2000FKEB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 1.2K OHM 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 712648 pcs
parsisiųsti: CMF601K2000FKEB.pdf
RFQ
CMF601K2000FKEK
CMF601K2000FKEK