CMF6010R000FKBF64
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6010R000FKBF64 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6010R000FKBF64
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6010R000FKBF64.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF6010R000FKBF64 specifikacijos
Dalies numeris CMF6010R000FKBF64 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 150888 pcs Duomenų lapas CMF6010R000FKBF64.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film