CMF5593R100BEEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5593R100BEEB70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5593R100BEEB70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 93.1 OHM 1/2W .1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5593R100BEEB70.pdf
  • Pranešimas
CMF5593R100BEEB70 specifikacijos
Dalies numeris CMF5593R100BEEB70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 93.1 OHM 1/2W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157398 pcs Duomenų lapas CMF5593R100BEEB70.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 93.1 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 93.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF5593R100BERE70
CMF5593R100BERE70
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 93.1 OHM 1/2W .1% AXIAL
Sandelyje: 213591 pcs
parsisiųsti: CMF5593R100BERE70.pdf
RFQ
CMF5593R100DHEB
CMF5593R100DHEB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 93.1 OHM 1/2W .5% AXIAL
Sandelyje: 474226 pcs
parsisiųsti: CMF5593R100DHEB.pdf
RFQ
CMF5593R100BEEB
CMF5593R100BEEB