CMF5582K500FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5582K500FKEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5582K500FKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5582K500FKEB.pdf
  • Pranešimas
CMF5582K500FKEB specifikacijos
Dalies numeris CMF5582K500FKEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 915224 pcs Duomenų lapas CMF5582K500FKEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF5582K500FHR6
CMF5582K500FHR6
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 688737 pcs
parsisiųsti: CMF5582K500FHR6.pdf
RFQ
CMF5582K500FKEB70
CMF5582K500FKEB70
Gamintojai: Dale / Vishay