CMF556M8000FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF556M8000FLEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF556M8000FLEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 6.8M OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF556M8000FLEB.pdf
  • Pranešimas
CMF556M8000FLEB specifikacijos
Dalies numeris CMF556M8000FLEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 6.8M OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122065 pcs Duomenų lapas CMF556M8000FLEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 6.8 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.8 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film