CMF55562R00FEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55562R00FEEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF55562R00FEEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 562 OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF55562R00FEEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF55562R00FEEK specifikacijos
Dalies numeris CMF55562R00FEEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 562 OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85019 pcs Duomenų lapas CMF55562R00FEEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 562 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 562 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film