CMF554R9900FLBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554R9900FLBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF554R9900FLBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.99 OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF554R9900FLBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF554R9900FLBF specifikacijos
Dalies numeris CMF554R9900FLBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.99 OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69006 pcs Duomenų lapas CMF554R9900FLBF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 4.99 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.99 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film