CMF554M6400FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554M6400FHEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF554M6400FHEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.64M OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF554M6400FHEB.pdf
  • Pranešimas
CMF554M6400FHEB specifikacijos
Dalies numeris CMF554M6400FHEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.64M OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110094 pcs Duomenų lapas CMF554M6400FHEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 4.64 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CMF4.64MHFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.64 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film