CMF55464R00BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55464R00BEEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF55464R00BEEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 464 OHM 1/2W .1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF55464R00BEEA.pdf
  • Pranešimas
CMF55464R00BEEA specifikacijos
Dalies numeris CMF55464R00BEEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 464 OHM 1/2W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 192454 pcs Duomenų lapas CMF55464R00BEEA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 464 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 464 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film