CMF5541K200FEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5541K200FEEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5541K200FEEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 41.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5541K200FEEK.pdf
  • Pranešimas
CMF5541K200FEEK specifikacijos
Dalies numeris CMF5541K200FEEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 41.2K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78889 pcs Duomenų lapas CMF5541K200FEEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 41.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 41.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film