CMF55348K00FKBF70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55348K00FKBF70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF55348K00FKBF70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF55348K00FKBF70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF55348K00FKBF70 specifikacijos
Dalies numeris CMF55348K00FKBF70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85810 pcs Duomenų lapas CMF55348K00FKBF70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 348 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 348 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF55348K00FKRE
CMF55348K00FKRE
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 1034060 pcs
parsisiųsti: CMF55348K00FKRE.pdf
RFQ
CMF55348K00FHR6
CMF55348K00FHR6
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 726739 pcs
parsisiųsti: CMF55348K00FHR6.pdf
RFQ
CMF55348K00FKBF
CMF55348K00FKBF