CMF552K4900FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF552K4900FHEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF552K4900FHEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.49K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF552K4900FHEB.pdf
  • Pranešimas
CMF552K4900FHEB specifikacijos
Dalies numeris CMF552K4900FHEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.49K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 708371 pcs Duomenų lapas CMF552K4900FHEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 2.49 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CMF2.49KHFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.49 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film