CMF552K4900BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF552K4900BERE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF552K4900BERE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.49K OHM 1/2W .1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF552K4900BERE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF552K4900BERE specifikacijos
Dalies numeris CMF552K4900BERE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.49K OHM 1/2W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 210253 pcs Duomenų lapas CMF552K4900BERE.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 2.49 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.49 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF552K4900BER670
CMF552K4900BER670
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 2.49K OHM 1/2W .1% AXIAL
Sandelyje: 175787 pcs
parsisiųsti: CMF552K4900BER670.pdf
RFQ
CMF552K4900BER6
CMF552K4900BER6
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 203201 pcs
parsisiųsti: CMF552K4900BER6.pdf
RFQ
CMF552K4900BERE70
CMF552K4900BERE70