CMF551R0000FLEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551R0000FLEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF551R0000FLEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF551R0000FLEA.pdf
  • Pranešimas
CMF551R0000FLEA specifikacijos
Dalies numeris CMF551R0000FLEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173467 pcs Duomenų lapas CMF551R0000FLEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film