CMF55100R00BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55100R00BERE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF55100R00BERE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF55100R00BERE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF55100R00BERE specifikacijos
Dalies numeris CMF55100R00BERE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 227316 pcs Duomenų lapas CMF55100R00BERE.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF55100R00BEEA70
CMF55100R00BEEA70
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
Sandelyje: 187113 pcs
parsisiųsti: CMF55100R00BEEA70.pdf
RFQ
CMF55100R00BERE70
CMF55100R00BERE70
Gamintojai: Dale / Vishay