CMF5093R600DEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5093R600DEEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5093R600DEEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 93.6 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5093R600DEEB.pdf
  • Pranešimas
CMF5093R600DEEB specifikacijos
Dalies numeris CMF5093R600DEEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 93.6 OHM 1/4W 0.5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131790 pcs Duomenų lapas CMF5093R600DEEB.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 93.6 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 93.6 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film