CMF504M7000GLBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF504M7000GLBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF504M7000GLBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.7M OHM 1/4W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF504M7000GLBF.pdf
  • Pranešimas
CMF504M7000GLBF specifikacijos
Dalies numeris CMF504M7000GLBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.7M OHM 1/4W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13311 pcs Duomenų lapas CMF504M7000GLBF.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 4.7 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 MOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film