CMF503K0100BHBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF503K0100BHBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF503K0100BHBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.01K OHM 1/4W .1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF503K0100BHBF.pdf
  • Pranešimas
CMF503K0100BHBF specifikacijos
Dalies numeris CMF503K0100BHBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.01K OHM 1/4W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 73672 pcs Duomenų lapas CMF503K0100BHBF.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 3.01 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.01 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film