CMF5027K000GKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5027K000GKBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5027K000GKBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 27K OHM 1/4W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5027K000GKBF.pdf
  • Pranešimas
CMF5027K000GKBF specifikacijos
Dalies numeris CMF5027K000GKBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 27K OHM 1/4W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 74995 pcs Duomenų lapas CMF5027K000GKBF.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 27 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film