CMF50182K00FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50182K00FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF50182K00FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF50182K00FKEA.pdf
  • Pranešimas
CMF50182K00FKEA specifikacijos
Dalies numeris CMF50182K00FKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222589 pcs Duomenų lapas CMF50182K00FKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 182 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 182 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film