CMF5010R200FHEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5010R200FHEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5010R200FHEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5010R200FHEK.pdf
  • Pranešimas
CMF5010R200FHEK specifikacijos
Dalies numeris CMF5010R200FHEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78763 pcs Duomenų lapas CMF5010R200FHEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Atsparumas 10.2 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film