CMF20430R00GLRE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF20430R00GLRE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 430 OHM 1W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF20430R00GLRE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF20430R00GLRE specifikacijos
Dalies numeris CMF20430R00GLRE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 430 OHM 1W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 410077 pcs Duomenų lapas CMF20430R00GLRE.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Atsparumas 430 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 430 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film