CMF201K2000GNEB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF201K2000GNEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.2K OHM 1W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF201K2000GNEB.pdf
  • Pranešimas
CMF201K2000GNEB specifikacijos
Dalies numeris CMF201K2000GNEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.2K OHM 1W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 476067 pcs Duomenų lapas CMF201K2000GNEB.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Atsparumas 1.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film