CA5100R3300JS73
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA5100R3300JS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CA5100R3300JS73.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CA5100R3300JS73 specifikacijos
Dalies numeris CA5100R3300JS73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85769 pcs Duomenų lapas CA5100R3300JS73.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Serija CA Atsparumas 330 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound